ÖVRIGT / Diverse / Serietidning 6798026
nr 679 8026
Serietidning
Kalle Anka & Co, 4 april 1953
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 januari 2011
kl 18:38:32
29/1 10:28:24
100 kr
31/1 18:33:32
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal